Sayısal Tasarım Laboratuvarı

FPGA Bench

Misyon

Sayısal Tasarım Laboratuvarının misyonu elektrik-elektronik mühnedisliği öğrencilerinin eğitimlerinde önemli bir rol oynamak ve onların sayısal devreler ve sistemler konularında yetkinliklerini sağlamaktır.

Vizyon

Sayısal Tasarım Laboratuvarının vizyonu sayısal devreler ve sistemler üzerine araştırma yapmak ve sayısal devreler ve sistemler alanlarında yetkin mühendis yetiştirmektir.

Çok Geniş Ölçekli Tümleştirme Laboratuvarı

VLSI

Misyon

Çok Geniş Ölçekli Tümleştirme Laboratuvarının misyonu elektrik-elektronik mühnedisliği öğrencilerinin eğitimlerinde önemli bir rol oynamak ve onların entegre devreler konularında yetkinliklerini sağlamaktır.

Vizyon

Çok Geniş Ölçekli Tümleştirme Laboratuvarının vizyonu entegre devreler üzerine araştırma yapmak ve entegre devreler alanlarında yetkin mühendis yetiştirmektir.

Kablosuz Haberleşme Laboratuvarı

Communication Bench

Misyon

Kablosuz Haberleşme Laboratuvarının misyonu elektrik-elektronik mühnedisliği öğrencilerinin eğitimlerinde önemli bir rol oynamak ve onların kablosuz haberleşme konularında yetkinliklerini sağlamaktır.

Vizyon

Kablosuz Haberleşme Laboratuvarının vizyonu kablosuz haberleşme üzerine araştırma yapmak ve kablosuz haberleşme alanlarında yetkin mühendis yetiştirmektir.

Temel Elektronik Laboratuvarı

Electronics

Misyon

Temel Elektronik Laboratuvarının misyonu elektrik-elektronik mühnedisliği öğrencilerinin eğitimlerinde önemli bir rol oynamak ve onların elektronik ve lojik devreler konularında yetkinliklerini sağlamaktır.

Vizyon

Temel Elektronik Laboratuvarının vizyonu elektronik ve lojik devreler üzerine eğitim yapmak ve elektronik ve lojik devreler alanlarında yetkin mühendis yetiştirmektir.